Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scuderia77

    csendes tag

    válasz lovace #20 üzenetére

    Szia, én még tegnap rendeltem meg az euronics oldaláról, visszaküldték a rendelés azonosítót, bár ezen kívül más nem volt a levélben, szóval már akkor is rosszalkodhatott a rendszer. Most meg már elérhetetlen ahogy nézem, 404 error, meg megtelt az oldal üzeneteket kapok.
    Szóval sikeresen leadtam a szürke z300m-re a rendelést és amikor elérhető volt az oldal megkérdeztem mi a helyzet a rendelésemmel, igazából csak egy rendelés azonosítóm van azt sem tudom lefoglaltam-e egy terméket, teljesül-e a rendelés... szóval sok kérdőjelem volt.
    Irtam nekik, hogy nekem tök mind1 mikor kapom meg, csak nyugtázzák végre, hogy valamikor biztosan megkapom ezért az árért 49.990- volt akciósan.
    Megnyugtattak, hogy elfogyott ugyan, de berendelték a gyártótól és 7-10 napon belül meg fog érkezni, és ezen az (akciós) áron fogom megkapni a terméket.
    Még nem rendeltem náluk online, de szerencsére egyik barátom a helyi euronics vezetője, ő is azt mondta nem szokott ez gondot okozni, a rendelést teljesítik.
    Az a gond, hogy most elérhetetlenek, ha nem rendelted még meg, akkor szinte biztos, hogy rendelést tudnál leadni személyesen is egy euronics üzletben, ha van a közeledben, én inkább megpróbálnám a személyes megrendelést, nehogy kicsússz az akcióból, persze ha nem gond a 7-10-nap várakozási idő.
    (persze mindössze a helyi főnök, meg az ügyfélszolgálat visszajelzéseire támaszkodva írom ezeket a sorokat, szóval nem 100% a dolog, de jókora bizakodásra elegendő talán :) ) Üdv.: Scud

    Üdv: Tamás | alias: Scuderia | www.scuderiavideo.hu

Új hozzászólás Aktív témák