Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ST05

    őstag

    válasz szacsee #40 üzenetére

    szerencsére csak abban az értelemben van butitva, hogy a TurboV profit nem tartalmazza, tehát az auto tuningolás
    lehetőségét, ami egyébként sem túl hasznos dolog..
    itt láthatod a biost.. ( bios frissítéssel csak színében változott...)
    szerintem ráadásul a sabertooth-al egyezik a beállitások, mert mint látható biosban is egyeznek,
    szóval a butítás szót kár volt használnom, inkább talán mondom úgy házilag tuningra hegyezett ;]

    Ezen felűl több fesz is van itt mint kellene :C eddig akik más lapokkal ilyen olyan
    bug-jaik voltak, mérési hiba stb, ez nálam minden tökéletes, egy szenzor ne mmér félre,
    jó látni a 10 szenzort harminc-pityputy fokokon, és nincs minusz 128 és egyéb
    megszokott kretén adatok :DDD
    Venti vezérlés mondatni kiváló , nem csak hőfokok függvényében lehet variálni,
    hanem 3 tetszés szerinti hőfok százalékosan beállitható 3 bol melyikre mennyire reagáljon ugymond,
    valamint van auto fan-stop, tehát le is állítja nullára ha nincs meg az általunk kivánt üzemi hőfok pl...
    ennek különösen örültem, hasznos,!

    összességébe, tényleg rosszat nem tudok mondani a kis lapra
    talán csak egyet, hogy az armor kitet tényleg adhatták volna hozzá, ne kelljen még 10 est kidobni erre...
    mert én azt szeretném majd mindenképp :B

    [ Szerkesztve ]

  • ST05

    őstag

    válasz szacsee #40 üzenetére

    a bootrestar az ilyen lightos ;] [link]
    de ugye ez nem TUF érdeme hanem a haswellé, szóval genV is hasonló lenne..
    ugye korábban az igpu beállitás hiányát említettem, na de az megintcsak elég mellékes,
    szóval csak olyan dolgok hiányát fedeztem fel eddig, ami tényleg nem is fog hiányozni ..

    maximusra azt szokták mondani a nevet kell megfizetni ,
    állitólag a hiperszuper hangkeltő chip alatt is ugyanugy egy realtec1150 es chip lapul,
    szóval azt én nem venném előnynek...
    - intel lan gryphon -nál is jelen van ( hálstennek )
    maximus: van rajta ez az ugynevezett mPCIe Combo II..
    tök aranyos jópofa kis csatlakozó, de minek? kategoria ..
    .táp ellátásilag kihütésileg van oylan ( maxin 60A-es choke-ok, gryphonmon is utánna nézem
    50es és 70A-eseket is tartalmaz ezt a témát itt egy kicsit szétkaptam .
    ugynevezett Dual Intelligent Processors 4, a gryphon nem reklmáozzza,
    de a digi+chipet, és az Epu takarékosságos chipet ugyanugy tartalmazza,
    ugyanugy állitható minden ,tehát konkrét előnyt igazábol nem tudtam most hirtelen átfutottam
    a maximus javára találni :B :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák