Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcithu

    csendes tag

    válasz Zol77 #2447 üzenetére

    Természetesen a torrentet kijelöltem egyenként is csoportosan is: eredmény semmi.
    Megpróbálom a web gui-s Transmission-t, csak nem tudtam hogy létezik. Ahogy itt átfutottam a hozzászólásokat csak az rtorrent nevével találkoztam ilyen formában és úgy tűnt az a Tomatohoz használható kliens.
    Munkahelyen kiokosítottak valamilyen szintig az FTP és Samba Rt N66 alatti használatáról.
    A router browserek tekintetében megnyilvánuló finnyásságát nem értik a megkérdezett kollégák sem.
    Apropó. A munkahelyről történt asuscomm.com-on keresztüli FTP-s tesztelés során, kolléga TotalCommandert használva, felhasználói fiókba bejelentkezve nem tudott belépni az írás-olvasás jogosultsággal bíró mappákba, hogy elérje azok tartalmát. Ha a többi még üres is a Download2-ben biztos, hogy ott kell lennie a seedelt torrenteknek. Elmondása szerint ennek működnie kellene távoli eléréssel is. Este kipróbálom otthoni gépen LAN oldalról a router belső IP címével, hogy tudok e tartalmat mozgatni. Valakinek van ötlete, hol és mit cseszhettem el?

Új hozzászólás Aktív témák