Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    Sziasztok

    Mostanság gondolkodtam el egy router váltáson, és erre esett a választásom. Követem a topikot nagyjából, a vásárlás azért tartott vissza, mivel a routerre nem igazán volt a kezdetekben entware!
    De ahogy a keresőbe beírtam már lehetséges telepíteni :) viszont merlin fw mellett, ugye jól olvastam?
    Tomato build még mindig optware? vagy már az is entware? esetleg erre is kérnék megerősítés.
    Igazából csak a sebesség miatt váltanék n66u-ról, erősebb processzor, más nem nagyon indokolja.
    Ennek a masinának milyen másolási írási sebességei vannak?
    Nas is szóba jött mint másik lehetőség, nem mai darab egy qnap turbo nas 412,(1,2ghz es marvell kirkwood proci 256mb ddr2 ram 16mb flash, 2 db gigabit ethernet, 2 darab e-sata, 4db usb 2.0 port) árban közel járnak egymáshoz, a nas alapból gyorsabb tudom még így is hogy 2011-es széria, ekkor ugye nem kéne leváltani az n66u-t mivel bőven kiszolgálja az is a nast, és minden a házban fellelhető gépet.

    Tapasztalatokat kérek, infót ki hogy elégedett meg vele usb-s merevlemezzel használva :R mivel használjátok javarészt merlin, gyári, tomato, debian?

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

  • Razermazer

    őstag

    Elég pozitív ez a router, valamit még akartam kérdezni, igen meg is van, az Usb 3.0-ás probléma fennáll még, tehát hardveres vagy szoftveresen megoldották? Értem ez alatt az árnyékolást, ledobta a lemezeket ingadozott a sebesség? vagy ez a gyenge pont még mindig megvan.

    Fantest1: igen szemeztem én az ac56u-val, de kell a wifi, vannak gépek, telefonok amik azon csüngnek.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák