Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warren

    tag

    Sziasztok,

    egy kis segítségre lenne szükségem, vettem egy AC57U ver1 routert gondoltam jó lesz letöltésre ( nem kell állandóan gépet járatni ), vettem hozzá egy 6Gb Seagate Backup HUB+ külső vinyót 3 felé particionáltam ebből kb. 500Gb van letöltésre, hát gyárilag nekem qrvára nem működik a DM mindig leáll és nem tudom újraindítani, sokszor router restart után sem, ok, akkor ezt elengedem nem múködik, előtte az NTFS-ről átformáztam az adott particiót EXT4-re ezt nem látja a router, utána EXT3-ra ezt sem látja, most beüzemeltem egy régi Ubuntu-s gépet ami kábelesen van a routeren ( amin rajta van a vinyó ) ftpn hozzáadtam mint hálózati helyet de az Ubuntu sem látja az EXT3 particiót, tudna valaki segíteni hogyan tudnám megoldani, hogy Uunturól töltsek le a vinyóra ami a routeren van? ( eléggé kezdő vagyok a témában, ha lehet kicsit szájbarágósan mondjátok, a parancssor sajnos egyenlőre nem a barátom ).
    Előre is köszönöm a segítséget

    Gigabyte GA-MA69GM-S2H;AMD Athlon X2 BE-2350 2100Mhz;Asus HD3650 Top; Dell Latitude D630; Lenovo T430; HP DC5800;

Új hozzászólás Aktív témák