Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz denton85 #341 üzenetére

    Nekem ilyet nem szokott. Soha, egyik telefonom se. Egyébként nagyon egyszerűen letesztelheted. Felhívsz egy ingyenes számot, pl a szolgáltatód ingyenes számát és kézben tartva próbáld ujjal letakarni a fényérzékelőt. Teljesen. Ha ennek ellenére fölébred a kijelző, akkor rossz. Ha nem ébred fel, akkor te tartod rosszul. Én például a mai napig látom, hogy az emberek fölül fogják a telefont, pedig kismilliószor elmondták a szakik, hogy ott nem jó fogni mert ott az antenna. Na meg akkor szokott még föléledni, hogy ha nem kézben tartja az ember, hanem vállhoz szorítja. Így simán kiold a képernyőzárja.

    Más. Ezt a hátlapi ujjlenyomatos dolgot nem értem. Amióta megvan a telefon, soha nem takarítottam le a hátulját. És most sem látok rajta ujjlenyomatot. A kijelzőt is ritkán kell tisztítani. Már csak azért is mert ujjlenyomat taszító bevonat van rajta. Már akinek nincsen rajta fólia. Nekem nincsen rajta fólia és örömmel jelentem, hogy egy karc nincsen rajta pedig most is tok nélkül tartom zsebben. Csak akkor maszatos a jelzőm, ha rátüsszentek vagy kézkrémes kézzel használom. De akkor is két lehelés, törlés és mintha új lenne. Amiket írtok néha, hát csak lesek. Lehet, hogy az én telefonom hamis és azért nem jönnek elő ezek a gondok amik másnál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák