Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    sziasztok

    olvasgattam a hozzászolásokat mielöt irni kezdtem, bevallom mind nem tudtam átolvasni..és nem találok megoldást a problémámra
    P5KC alaplapom van, nincs panaszom rá, E6750 van benne 3.2 GHz megy simán, nincs fagyás (kop..kop..)
    Sata-1piros csatiban egy vinyo(innen bootol) a Sata-2-es piros csatiban Pioneer 212-es dvd iró,
    amire nem jövök rá és nem tudom megoldani..
    A Sata-s dvd iróról nem tudok bootolni, vagy xp telepitést inditani.. hiába ismeri fel az alaplap, hiába választom ki elsödlegesnek a biosban, hiába nyomkodok F8-at és onnan választom ki.. csak valami olyasmit ir ki hogy válasszam ki a biosban a boot meghajtot mer ez nem az..de ki van választva..
    nem is tudtam telepiteni csak ugy, hogy egy IDE-s dvd rádugtam addig.. kiválasztottam bootnak és azzal simán ment. telepités után a Sata csatira dugott iro is müködik. de bootolni most se tud onnan.
    mit kéne állitanim a biosban hogy ne kelljen egy telepitéskor mindég IDE-s dvd romot rátennem? nem hiszem hogy csak igy lehet megoldani egy telepitést..
    ez mindenkinek megy csak nekem nem?
    c@r lenne az iró? az alaplappal együtt lett véve, más Sata-s dvd rommal nem lett probálva
    köszi a segitséget...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák