Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amano

    csendes tag

    válasz kuksa90 #265 üzenetére

    Sziasztok!

    Innen pártoltam át, ez egy kicsit aktívabb fórum.

    Viszont mindenki az Samba, BT FTP, Opera, Youtube és egyéb kiegészítő témákban írtok. Ezek szerint a video lejátszás tökéletesen megy?

    A másik fórumról az egyik sirámom:
    A régi FW-ben beállítottam a HDMI-t 1080p/60Hz-re, ment rendesen.
    Az új FW-rel viszont "ugrál" (eltűnik-előtűnik, az alsó felét felülre rajzolja ki, ilyenek) a kép, olyan mint valami Junost tévé. Még mielőtt epilepsziás rohamot kaptam volna, elszenvedtem magam a beállításokhoz és áttettem 1080p/50Hz-re. Ettől aztán megjavult... gondoltam én...
    (ugyanekkor került bele a másfeles WD Green vinyó, tehát akát az is bezavarhatott)
    Elkezdtünk nézni egy Dexter részt - ami 720p - felirattal. Néha itt is "urgált", de itt máshogyan. A kép alsó része időnként ficegett, fel le ugrált viszonlag gyorsan 1-2 centit. Mivel ezt a felirattal együtt csinálta, nagyon idegesítő volt.
    Reggelre rámásoltam lanon keresztül egy 1080p filmet is, azzal nem csinálta.
    Lehetséges, hogy a 720p-t megpróbálja felskálázni és nemigazán sikerül neki? Valaki ilyesmivel találkozott?

    Az említett sorozatrészt a PC-n normálisan le lehet játszani. Az, hogy nem annak kódolásával van a baj abból is gondolom, hogy a felirat is ricegett a képpel együtt. Megoldaná vajon a problémát egy másik HDMI kábel? Vagy várjam meg még egy FW-t?

Új hozzászólás Aktív témák