Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz bodorjanos #36214 üzenetére

    aha, ahogy sejtettem, az i5-ös változat kb ugyanolyan gyors, mint az i7-es :DDD Még az is lehet, hogy a kevesebb, de magasabb órajelű p mag miatt játékban kicsit jobb is. A gpu valamiért kicsit gyengusabb, mint kéne. Bár az intel arc cucc 128 bitesnek írja (gpu-z 64-nek), de tesztekben is olvastam, hogy valsz a power limit lefolytja 30%-kal az intel gpu teljesítményét. De még is így komoly sebességű a gép összességében, pláne ilyen áron.

    Ha a topicban nem olvastad tőlem, akkor még arról érdemes tudnod, hogy ha ax88179a chipsetes usb-lan adapter van a gépbe dugva és él a hálózati kábel benne, akkor megakadhat a boot képernyő / bios felülete. De csak addig, oprendszernél már okés. Amúgy lehet számít az is milyen hálózati tartomány van, mert irodai 10.x.x.x -es hálózatban mintha tovább tudna menni, itthoni 192.168.x.x hálózatban dermed le teljesen. Apró kellemetlenség, ha valamikor dokkolóznál, abban is előfordulhat ilyen. Jeleztem nekik, de nem tudom valaha javítják-e.

    Egy ilyen tokot vettem hozzá, tökéletesen illik bele és védi a táskában [link]
    Olcsó plusz tápnak ilyet vettem [link] a dokkolót is elbírónak meg ilyet [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák