Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz IreN!CuS #1666 üzenetére

    A bios-t letöltöd a netről, arra figyelj, h az alaplapodé legyen, revizió is stimmeljen. Másikat nem rak rá elvileg, de ne kísértsük a jó Istent... :DDD Kiszeded a zip-ből a fájlokat egy pendrájvra, ami fat32 fájlrendszerű. Ezt bedugod egy usb 2 portba hátul, az a legbiztosabb. Restart, biosba be. Tools menü, asus EZ flash. Ott kikeresed a fájlt, elindítod, amikor kérdi, h biztosan, akkor igen. Ha elindult, akkor menj sétálni, igyál egy sört... csak ne parázz, néha mintha megállna, vagy nem csinál semmit. Elsőnek félelmetes volt nekem is, mert pl. Giga deszkámnál fele ennyi idő volt, de ASRock FM2 lapnál is lassabb szerintem az ASUS frissítő... Szal nyugi, majd újraindul, akkor biosba be kell állítgatni mindent újra.

    edeleny: IBT, LinX, Prime95, Heaven, Furmark, CPU-Z, GPU-Z, Open HW monitor. Én ezeket használom, FX topikban írnak kifejezett benchmark progikat is, winrar bench, cinebench, 3D mark...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák