Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThaBoss

    senior tag

    válasz bnss #185 üzenetére

    Utánanézek hány fokosra van hitelesítve. Most le is mértem, jelenleg 33°C-os a chip. Majd megmérem terhelve is, érdekel meddig kúszik fel.
    EPU tényleg jól teszi a dolgát, ASUS VGA-val még jobb is. CPU-t állít, vinyót kapcsol ki, VGA-n állít és ventiket szabályoz. A program az elérhető hardverek közül kalibrálja ki magának a legoptimálisabb működési értékeket a legkisebb fogyasztás érdekében.
    Express Gate is jó, eddig nagyon hasznos volt. Úgy működik, hogy kell a vinyódon 1,2GB szabad hely, oda telepíti fel magát a Slashtop Linux. A bioban bekapcsolod hogy bootoláskor akarod-e használni az EG-et és kész. Egyszerű letisztult felülete van, webböngésző ("mozilla ivadék"), Skype, MSN (+ sok más üzenetküldözgető), és képnézegető. Lehet letölteni, de csak külső HDD-re/pen-re, lehet képet lementeni ("lopni"). A programok egymástól függetlenül tudnak működni, tehát böngészés közben mehet a Skype, stb... És ami nagyon tetszik, hogy CnQ működik nálam EG alatt is, tehát nem pörgeti a villanyt fölösbe. Ajánlott pendrive-ra telepíteni, itt is kell az 1,2GB, bár csak 400-450MB-ot foglal. Én csináltam egy külön partíciót neki, onnan mehet, ha éppen kell. Ami még elfért volna bele szerintem, az egy zenelejátszó... Amíg nincs, addig majd megy a háttérben a Youtube :DDD

    Természetesen próbáld ki majd a Xonart, szvsz biztos jó lesz bele!

Új hozzászólás Aktív témák