Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Shkiz0 #853 üzenetére

    Azért elég a SN szám,mert az a vásárlás után regisztrálva lett az ASUS-nál!Ennyi.
    A pénzkérdéssel nagyon mellé lőttél!Ahhoz,hogy én ezt a gépet meg tudjam venni-hozzáteszem NEM elsősorban játékra,hanem 3D-s garfiaki melóra,prezentációra-el kellett adnom az előző laptopomat,és a hiányzó összeget HITELBŐL pótoltam!(ha nagyon akarod,ezt könnyen be tudom bizonyítani!)
    Igen,még nem volt ASUS gépem-de azt hiszem nem is lesz többé!Azt hiszem,ezek után ez is érthető lesz.
    Azért választottam ezt a gépet,mert ár-érték arányban a legjobbnak bizonyult,pedig sokáig kerestem a majdani utódot,amivel a mostani bedolgozós munkáimat rendesen tudom csinálni.(ilyen processzor és főleg videokártya ennyiért,speciálisan jó hűtéssel,stb)
    Én nem a gépet szidom!Most is szívesen használnám-és ez a lényeg,HASZNÁLNÁM,ha itt lenne,jó lenne!
    Biztos az én környezetem a hibás-bár nem Paks környékén élek-hogy nálam nem kapcsolt be,a szervízben mindig.

    (ahhoz képest,hogy az elején azt írtad,nem akarod egyik fél pártját sem fogni,látszik melyik oldalon állsz-semmi baj,ez is érthető)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák