Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Géjza

    őstag

    válasz RobbyJr #6868 üzenetére

    Tuti. AC pimpelésen kívól EA WRC ment fel pár napja a xarjaival együtt (EA app, Epic games app, de ezeket kilövöm taskbarról, kérdés valami szemetük fut-e továbbra is a háttérben).

    Nem tudom megnézni mi eszi, mert amit alt-tab-olok, visszaáll minden normálisra. Task managerben csak a PCU kihasználtság peak-et látom maxon (1 percig), de hogy mi pörgette fel, azt nem.

    Mikor beprögött, félreálltam és próbálkoztam kikapcsolni a kormányt, bt füles adóját kitépni, de pörgött tovább a proci maxigázon. Egyedül alt-tab-ra nyugodott le ismét.

    Látszólag random jön elő, de általában a 3. körben és utána vagy ismétlődik még vagy lenyugszik (utóbbi a jellemző).

    Először csak akad kicsit (olyan, mintha valaki belépne szerverre), csak ránzve a cpu kihasználtságra látszik, hogy már 100-on pörög. Még pár apró akadás és aztán jön a jópár mp-s kép fagyi. Lehet rá készülni... Aztán megint megy tovább a game magától, apró akadozásokkal, továbbra is 100% cpu használattal. Amígy nem nyomot alt-tab-ot vagy win bill-el kiugrok desktopra. Utána normalizálódik a cpu. És ritkán ismétli ezt a szekvenciát.

Új hozzászólás Aktív témák