Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz guftabi96 #847 üzenetére

    A javítás ráfér. pl. hogy ne akadjon ha új belépő van multiban
    Nekem eddig pozitív, eltoltam a karriert Brands Hatch-ig, meg toltam pár quick join-t multiban, ahol egyébként élesben teszteltem a pályát és az autót is :D
    ..sztem elég sokan vannak így, ezért még nagy dolgokat nem kell várni, nagy minőségi ütközeteket. Spa-ban az Eau Rouge szépen megritkította mezőnyt, viszont sokat tanított az adott autó beállításairól, mivel rövidek voltak az edzések, így verseny közben állítottam ideális fékegyensúlyt, de az autó egyensúlya alapból rossz volt bizonyos kanyarokban és a diffibeáll is rossz, a rázókövek sztem két dologból állnak, a hasmagasság, rugózás és a rázókövek összefüggésén kívül, van egy olyan is amit sztem egyszerűen meg kell szokni, és el kell kerülni.
    Ez létező dolog, és nem csak azért mert magasabb, hanem egyszerűen a tempó, a szög, és a rázókő milyensége miatt. pl. mostanában gokartozom (lehet mondani mert már kétszer voltam :D ) KakucsRing-n, és ha óramutatóval szemben megyünk, akkor van rázó amit el kell kerülni, mert...'alattomos' (másik irányban még nem voltam).
    Spa-ban nem találtam olyan rázót amire vigyázni kell, egyébként meg a Safety-re utaztam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák