Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz v2 #830 üzenetére

    Na ugye, hogy megy ez máshogy is :D
    Várni kell sajnos a javításokra.

    Amikkel eddig nekem bajom van:
    -A hang miért nem mindig azon az eszközön jön, ami az alapértelmezett windowsban? Minden más játéknál, szimulátornál így van, itt a beállításokban még külön állítanom kell, hogy melyik hangeszköz legyen használva... :W
    -már írtam, de a menü egy rosszul kezelhető, használhatatlan fos. Most komolyan, egyesével kell lapoznom az autók között... ez valami vicc?
    -a rázókövekkel valami nagyon nincs rendben. A nagy csúszósságot még nem sikerült megtapasztalnom, mert nem mentem olyan pályán, ahol ez nagyon megmutatkozhat. Viszont néha úgy megvezetik a leglaposabb rázókövek is az autót, hogy alig tudom összeszedni. Éppen rámegyek és mintha valami nyomvályúba mentem volna...
    -A FFB nem túl jó G27-tel. Óriási középen a ffb lyuk, de utána is messze elmarad pl a lut-tal megtámogatott AC ffb-jétől.
    -látom, hogy szebb a grafika, de hogy őszinte legyek nekem jobban tetszik az AC grafikája. Letisztultabb, nem olyan mosott, mint ez. Sokkal jobban is futott. Személy szerint nekem annyit nem ér a csilivili grafika, mint amennyi fps-t emiatt buktam. Pont ezért szeretem az AMS-t. A lehetőségeikhez képest tisztességesen össze van rakva. Elmarad a konkurenciától, de cserébe mindenen nagyon jól fut.
    -Az AC-ban szerintem mindenki szerette, hogy teljesen testre tudta szabni a hud-ot. Azokat az appokat rakta ki, amit ő akart, oda, ahova akarta, olyan méretben ahogy akarta. Erre most megkapjuk ezt... :C
    ---------------------------------
    Így állunk jelenleg:

    Kék: ACC, Zöld: AC
    Konkrétan a megjelenés napján tudta lenyomni a több éves elődöt. Azóta meg szépen újra nyílik az olló.
    Ennyi tartalommal nem hiszem, hogy ezen lehet változtatni. Értem én, hogy 1 szériára épít és ha kipofozzák, akkor ez egy eszméletlen jó szimulátor lehet. De ez se segít azon, hogy alig van benne tartalom.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák