Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz zodo #5717 üzenetére

    Üdv,
    Nekem egy sima alap p1 v2 van kb hasonló gombokkal.
    Amiket használok:

    Pause
    Menü mászkálás (jobb bal fel le)
    Menü enter (sztem nem a dpad be legyen mert hangos)
    Bal alsó in game infó menü cycle (köridők helyezés és a box beállításai - ha boxkiallas versenyt akarsz)
    Hátra nézés
    Esetleg ABS/tc 1-2 cycle de ez igazából ha be van állítva a setuppal akkor nem nyulsz hozzá
    Engine map cycle (ha esne az eső futam közbe vagy épp eláll) ez utóbbi kettőnek elég csak a + megadni és körbe megy úgyis bár az több idő meg közbe figyelni kell hogy a tc 0 az ne épp az eau rouge alján legyen meg.
    Ha manuálisra állítod akkor pit limit
    Ha nem mindig ugyanúgy mész akkor esetleg nézet váltó
    Ha van még hely akkor egy N gomb ha megforogsz ne egyesével kelljen vissza váltani vagy R be is csak 1 váltás legyen az N után, ne 6-5-4-3-2-1-N után R (ez utóbbi reflex válasz nem tudom acc be van e külön N lehetőség de ha van jó dolog most jutott eszembe más simekben mindig volt N -gombom.)

    És ha komolyabban neki kezdesz online és box kiállásos versenynek akkor még gyújtás és motor ki/be. Laby tanácsolta nekem és valóban gyorsabb, hamarabb emelnek fel a csere alkalmával ha már kikapcsolt autóval gurulsz oda és hamarabb tudsz indulni ha még a levegőbe bekapcsolod gyújtás rá és 1 be ahogy földet érsz már spuri.

    Plusz ha éjjel is mész akkor egy világítás cycle.

    Elsőre ennyi jutott eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák