Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    Visszatettem ezt a fost, hogy megcsinaljam a teszteket (meg nem jott meg a kartya, csak most van idom, jovo hettol melo megint :W ).

    Mivel most vGA tesztrol lesz szo, ezert itt nem a low beallitas lenne a prefered, hanem a High, Epic.
    Jott vmi update is, de lathatolag semmi nem valtozott, Porsche Cup ugyanolyan szar, mint volt es stutter meg mindig...

    Viszont ami erdekelne. (Géjza)

    Ha egyedul megyek, mondjuk Practice, akkor Imolaban kulso nezetbol szep smoothos a kep. Ha viszont verseny van, akkor iszonyatosan szaggat, fps rendben. A kepen en vagyok szinte egyedul, tobbiek elottem, - kiloktek a rajt utan a kis mocskok :) - megis szaggat.

    Megneznel egy kulso kort 24 ellenfel es High/med mixed grafik, tukor nelkul? Ha van idod persze.... :)

    Nalam ilyen:

    [link]

    Ahol nagyon latni, az a background, hirdetesek, fak satobbi a 2 Tamburello kanyarnal, illetve a Tosaban. Ugy szaggat a kep, mintha, 10 fpssel menne... A video feletol megy a kulso nezet..

    Erdekelne, hogy nalad a hipiszupi cpu-val is ilyen? Mert ha egyedul megyek, akkor okay, ha tobben, akkor hulaldek es a cpu megmagyarazna, hogy miert szar, ha sok fizikat kell szamolni.

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák