Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spleenszuru

    őstag

    válasz tibaimp #3555 üzenetére

    Jól van, köszi. :)

    A sztori elérkezett egy olyan részhez, ahol nem tudom, kövessem-e, vagy haladjak a szomszédos szigetekre.

    Ott tartok, hogy a Leonidas-os oroszlán szobornál beszéltem a csávóval, és el kellene hajózni egy messzi, majdnem map végén lévő kicsi szigetre.

    Viszont én inkább maradtam, és letoltam egy teljes tartományt a szomszédban, meg öltem pár mercet és culstistot, még +5 szinttel felettem lévőt is, igaz eléggé trükközni kellett. :DD

    Szóval a kérdés, hogy érdemes most folytatni? A sztori minden egyes tartományra elvisz majd szép lassan, vagy így jobb, ahogy nekiálltam, hogy szépen foglalom befelé a területeket, egyiket a másik után. Foglalás=összes kérdőjel, collectibles, side quest, meg a kis kőtáblás rejtvények (riddle)).
    Conquest néha felidegel, leverem teljesen a védelmét a tartománynak, majd azon kapom magam, hogy újra maxolva van az ereje, és megint maxról kell nulláznom, szóval pl. a tegnapi területen ki is hagytam.
    (Van olyan is, ahol minden ellenfél felett piros halálfejet mutat csak, a szintjét nem, gondolom oda még underleveled vagyok, és nem skálázódik le hozzám a szintjük).

    Malaka!

Új hozzászólás Aktív témák