Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz PNP #2392 üzenetére

    Pedig nálam az IME volt a kérdőjel (PCI egyszerű kommunikációs vezérlő néven), amire nekem sincs szükségem, így akár le is lehet tiltani.

    Ha viszont sikerült a telepítés, így kellene kinéznie:

    Logitech K220 wireless kombó nekem nem áll le, illetve ennek nincs is indítógombja, vagy nem tudom, mit értesz a lekapcsoláson. SetPoint-driver fent van?

    Ennél más gondok vannak, mint például UEFI-élesztés szempontjából nem különbözteti meg az egeret és billentyűt, így egérmozdításra mindenképpen bekapcsol a számítógép, amennyiben engedélyezem valamelyik USB-ébresztést. De ez nem olyan vészes. Több más alaplapnál még az USB-s bekapcsolás lehetőségét sem találtam, ezért is választottam AsRock lapot.

    Továbbá 5 percnél, amikor standby-ba megy (elemkímélés), valamilyen rejtélyes inputot küld a rendszerbe, amivel késlelteti a monitor lekapcsolását, pont 5 perccel. Ennek elkerülésére is ajánlott telepíteni a Logitech SetPoint drivert.

    Célszerű az 50 MB-os full telepítőt letölteni, ami tartalmazza a Flow Scroll simítót, ami nagyon profi, simított görgetést integrál a böngészőkbe (IE, FF, Chrome). Ilyen sima gördítést én még nem láttam, mintha zsinóron húznák, amellett gyorsulása is van, nagyon korrekt.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák