Hirdetés

Aktív témák

  • benzol

    aktív tag

    Hi!

    Amiről most szeretnék érdeklődni, kérdezni az lehet hogy már elcsépelt téma, de összefoglalóan nem találtam róla semmit!

    A lényeg az, hogy van mondjuk van x ezer forintom amiből gazdálkodhatok (ez nem x ezer + 3ezer) hanem pont annyi amennyi nem léphetem túl. Az összeg még nem fix, még nem tudom mennyi lesz de nem is ez a lényeg....

    Hanem az, hogy ebből szeretnék majd egy gépet kihozni
    Ház, alaplap, memória, proci, VGA, winyó, ezek kellenek bele..
    mindenféleképpen AMD konfigot szeretnék Radeon kártyával

    A gép leginkább videó vágásra lesz használva, no nem olyan hardcoreosan hanem csak bedigitalizált videók minimális szerkesztgetése...

    És itt kezdődik a dilemmám, hogy mit is tegyek bele, érdemes e spórolni az alaplapon a memória javára, vagy inkább evickéljek 512-vel de egy jobb deszkán.

    én kb 2-3 évvel le vagyok maradva a fejlődéstől...

    Most egy ECSK7S5a gépet hajtok 1200Duronnal + 256SD-vel.. A gép iszonyúan stabil nem melegszik. De igazából nincs összehasonlítási alapom hogy egy ekkora proci hogyan viselkedne pl egy Abit lapban...

    Magyarán arra lennék kiváncsi szabad e venni Asrock vagy ECS lapot ha stabil gépet szeretnék? Esetleg van valkinek konkrét tapsztalata hasonló felépítésű gépek(de más alaplap) működéséről, összehasonlítva a kettőt, Konkrétam ECS, ASrock, Abit, Asus típusok érdekelnek.

    THX!
    Laller!


    ///\oo/\\\

  • lazydog

    addikt

    válasz benzol #1 üzenetére

    Ez a te lapod (is). Én is erre cserélem holnap az Abit AX8-amat. Ajánlom figyelmedbe a topic-ot. Bővebben: link

    [Szerkesztve]

    Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

  • Balinov

    félisten

    válasz lazydog #2 üzenetére

    wow! van topikja! ezer hála! .......és elnézést az offér.

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák