Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Sziasztok

    Ide is bejelentkezem. Mostantól gyakrabban fogok itt megfordulni mint a "másik" fórumban, mert szerintem hanyagolni fogom azt a bug halmazt. Remélhetőleg itt nem lesznek gondjaim majd a modok miatt - ami ugye nem is lesz majd :D kidobálással és stabilan fog futni a játék. Kezdeti jelek nagyon pozitívak, még a piros tank, rózsaszín lánccal is eltűnt a garázsból bejelentkezéskor. :))

    Upgrade-eltem a csomagomat a legnagyobbra és kaptam is egy visszaigazoló email-t, de szerintetek az normális, hogy egy üres levél, csak a tárgyban jelenik meg, hogy Founder's Pack Purchase information!?
    Mikor kifizettem, akkor megjelent, hogy minden frankón lezajlott és a honlapon most már a legnagyobb csomag látható, ha bejelentkezem. Csak fura nekem az üres levél. WG-től mindig benne volt a levélben, hogy éppen mit vettem. :F

    (#11) Furkoo: PH! Addikt privilégiummal és nem tudtad, hogy van Kedvencekhez adás opció? LOL ;] ;)

    (#19) Angel1981: tegnap este mikor a WOT-ban 9 csata után 2 nyert csatám volt, és rohadt dühös voltam, mert vagy 3-4x dobott ki közben a játék és sajnos hangot is adtam a nem tetszésemnek - csak ugye a kislányom meg a szomszédos szobában alukált és a feleségem berontott, hogy hülye vagyok!? - akkor átléptem az AW-be és azt tapasztaltam én is a PvE csatákban, hogy cseppet sem idegeskedtem, még akkor sem, mikor kilőttek! :N

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák