Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz vince #16402 üzenetére

    A legnagyobb 5 éves lesz amikor érkezik a 3. (tavasszal). De nyeklő-nyakló, kákabélű szegénykém, 106 centi és 20 kiló sincs most, még kelleni fog a stabil, körülölelő ülés legalább 6 éves koráig szerintem. A kisebb 2.5, ő szerencsére masszív kis disznó, de neki meg ugye a szabályok miatt esély sincs szintén jó 1.5-2 évig hogy lecseréljük a rendes gyerekülést. És akkor itt lesz a 3. akit most fogalmunk sincs hova teszünk majd :D Konkrétan hátul a két gyerekülés közt 36 centi van, már anya sem fér be közéjük mióta újra nő a fene.... pocakja ;] .

    Hajlanék a használt felé, ha nem 3-3.5M lenne a (minden értelemben) legalja ami nekünk megfelelne (tehát induló költség kapásból 4M-t nyalná), amit néztünk új (Dacia Jogger) meg a mostani - már emelt - áron is 5.5M kijönne úgy, hogy benne van az 5 év gari és előre fizetve az összes kötelező szerviz. Az a 1.5-2M különbség nem tétel ha azt nézem hogy a mostani autónkra - úgy hogy tökéletesen elégedett vagyok vele és alig van vele gond 16 éves kora ellenére) bőven több mint 2M-t rálocsoltam 4 év alatt csak az apró-cseprő dolgok miatt, 350-400 közötti euró árfolyamon, alkatrészhiány és covid előttöt is beleszámolva.

    Abban biztos vagyok hogy olcsóbb nem lesz semmi idővel... szóval a kivárok hogy tuti bukjak, vagy a tök irracionális újautóvásárlás között megy a vacilálás :D

    Most a két szélső ülés isofixes egyébként, a középsőnél nincs, de ott is van hárompontos biztiöv, szóval pl. ha valaki passzintott már össze 3 olyan gyerekülést, ami ilyen konfigban elfér egy szűkebb hátsó sorban pl. az is érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • tildy

    nagyúr

    válasz vince #16402 üzenetére

    A multimac elég ismert itt

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák