Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz r3dsnake #151 üzenetére

    És iMac. Mac mini vagy MacBook, mert azért nekem van egy elég nagy különbség ha ár/érték arányt nézünk.
    Ha úgy vesszük egy Mac mini és egy MacBook Pro között szinte nem volt és nincs is árbeli különbség. Sőt mini-t még M1-eset is ki lehet fogni i7 MBPro árán, ami meg aztán oda-vissza veri.
    Nem is a rendszer miatt, de ha mondjuk ebben az árban vennék egy mini-t, akkor sokkal jobban meglennék vele elégedve, mivel nincs olyan gond, hogy szét égeti a lábam és meleg az egész gép, már már zavaró, hogy miért "tüzel" folyamatosan, ezzel együtt az akksi se túlzottan kiemelkedő még akku kímélő módban sem, pedig 97%-ot mutat a coconut. Ezt mondjuk egy új korában 5-600ezres géptől nagyon nem néztem volna jó szemmel. 1 hét után legkésőbb ment volna vissza. De ha egy Mac mini melegszik, az nem kellemetlen.
    Lehet szőrszálhasogatás, de ilyen ársávban már elvár az ember ilyen alapvető dolgot, hogy mondjuk ne keljen kompromisszumot kötni, hogy normálisan tudjon dolgozni. Ismerősnek az M1 lapkájára már azt mondom csúcs. Basic feladatokra 25-30 fok körül van, rendernél meg 40 fok úgy hogy néma a gép, hát ennek így kéne lennie ismétlem 500e.+ Ft-os kategóriában, ami "csak" erre való.
    Félreértés ne essék, többi gyártónál is ugyan úgy megvannak ezek a dolgok, de ahol ezek a gépek voltak, vannak árban, ez szerintem nem oké, megint csak: ami "csak" erre való.

    Tényleg annyira jó a rendszer, hogy megérte anno ezt az iszonyatos felárat? Remélem rátalálok én is erre a felismerésre.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák