Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz huskydog17 #6711 üzenetére

    Azért egyszer érdemes lenne lelkileg felkészülni, aztán nekifutni. Jó sorozat. "Csak" gore, nem kell tőle félni. :DDD
    (#6713): A sok vér az még hagyján, de a többi nekem is a gyengém. Ennek ellenére persze megnézek bármi ilyet. (Jobban belegondolva talán nekem is van egy kis mazochista énem...)

    _____

    Elkezdtem a Sunabouzu-t (Desert Punk), hát ez ritka szerencsétlenül baromság (jó értelemben). 4 részen túl vagyok, többet egyszerre nem is tudtam megnézni.. Ez is fáraszt, bár annyira nem agysorvasztó. De hatalmas poénok vannak benne. 2. rész animefight paródiáján sírtam... :DDD

    Aztán elkezdtem a Trinity Blood c. sorozatot MAGYAR szinkronnal (bleee :P ). Ha már van, miért ne - gondoltam. 4 részen túl vagyok ebből is, s a szinkronról annyit, hogy eddig az egyik legjobb, amit animénél hallottam. Mintha jófélén szinkronizált filmet néznék. Összehasonlítottam a japán és az angol dubbal. Cöhh, az angol szokás szerint gagyi volt (de gagyik között is a jobbféle, Angel Beats féle). A japán meg... japán. Abba nem tudok belekötni, viszont a magyar nagyon jól passzol. Nightroad atya hangját pl. nagyon eltalálták (mintha csak eredeti hangol szólalna meg, stílusban is), s kifejezetten tetszik, hogy jól színészkednek a szinkronszínészek, nem igazán hallom a "papírról olvasás beleélés nélkül" féle hibát. A sztoriról annyit, hogy az még éppen csak kezd kibontakozni, elég lassú, de jónak tűnik. István városa meg.. khmm, némi szomorúsággal tölt el, hogy nem így néz ki "szeretett" fővárosunk (belvárost kivéve, csak az meg koszos graffitis romhalmaz lesz lassan). Nagyon szép. :U

    Egyébként kevés darabot néztem nem japó nyelven, de eddig mind közül ez a legjobb. Mik is voltak...
    Naruto; Bleach; Vampire Knight (+Guilty); Sailor Moon; Kaleido Star; Cowboy Bebop; Lovely Complex; Hellsing; Blue Gender.
    A vastaggal kijelöltekre azt mondom, hogy tényleg jók voltak magyarul, egyszerűen nem szörnyülködtem, hogy "ez de gagyi" (egy-két hangot kivéve). A többivel sem volt gondom (Blue Gender-en kívül), azok is elmentek. Magyarokkal nekem nincs igazán gondom...

    Angol szinkrontól viszont kezd elmenni a kedvem. Hellsing Ultimate megmutatta, hogy amit én "jónak" tituláltam Angel Beats alatt, az még egyáltalán nem elég jó. Maradok a japánnál, azt ha van magyar, bepróbálkozom vele. Ha van viszont még Ultimate féle jobbféle angol hangsávos, magyarul nem megjelent sorozat, akkor viszont nyugodtan szóljatok! :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák