Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    válasz mark! #37600 üzenetére

    "Ha lehet, ecchi és hentai ne legyen a 100+os listákban"
    Akkor nem én vagyok a te embered, a listám 90%-át nem tudom így ajánlani neked...
    Nem tudod, te mi a jó! ;]

    Egy kis kezdő csomag:

    Aldnoah Zero (mecha)
    Amagami SS (romantikus)
    Angel Beats! ("túlvilági", akció)
    Ben-to (epic-fight)
    Black Lagoon (gengszteres, lövöldözős)
    Boku Ha Tomodachi Ga Sukunai (nehéz barátokat szerezni... vígjátéknak mondanám)
    Bokura wa Minna Kawaisou (Ó az ártatlan szerelem, romantikus)
    Break Blade (mecha)
    Chuunibyou demo Koi ga Shitai! (nagyon cuki, romantikus)
    Fate-Stay Night (ezt nem kell bemutatni)
    Gangsta (nomen est omen, gengszerek)
    Gokukoku no Brynhildr (szupererő, gonosz nagy cég, sok fordulat)
    Golden Time (összetett, romantikus slice-of-life)
    Gosick (nyomozós-kalandozós, kis romantikával fűszerezve)
    Highschool of the Dead (zombi apokalipszis-túlélős, ebben van ecchi, de az kell is bele)
    Ikoku Meiro no Croisee (ez nagyon szívet melengető kis történet az idősík: 19. század)
    Kaichou wa Maid-sama! (romantikus vígjáték)
    K-ON! (zenélős, iskolás, slice-of-life, kifejezetten ajánlott!)
    Lovely Complex (lovely :K , tinik, akik komplexusokkal küzdenek, de azért szerelmesek nagyon, magyar nyelven is!)
    Neon Genesis Evangelion (ez egy komoly darab, nehezen emészthető, de kötelező mestermű, mecha)
    Nisekoi (romantikus vígjáték, tsundere!)
    One-Punch Man Erről pár hsz.-el korábban írtam)
    Re:Zero (fantasy-kardozós, öldöklős romantikus vezérfonallal, erősen ajánlott!)
    Shigatsu wa Kimi no Uso (ez egy nagyon szép szerelmi remekmű)
    Shokugeki no Souma (főzés-szakácskodás, mint akció, remekül hangzik nem?)
    Silver Spoon (ez az egyik legviccesebb slice-of-life, nagyvárosi ficsúr vidékre megy)
    Soredemo Sekai wa Utsukushii (ez is egy szerelmi történet, a mondandója nagyon megfogott)
    Steins;Gate (időutazós, romantikus, sok -nem klasszikus- harc
    Sukitte Ii na yo (nagyon aranyos romantikus sztori)
    Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (ezt sem kell bemutatni, alapmű)
    Sword Art Online (fantasy-MMO, sok epic-fight, rengeteg kardozás, romantika bőven)
    To Aru Majutsu no Index (különleges képességgel bíró emberek harca, de ez nem írja le, hogy mennyire jó, kötelező darab!)
    Toradora (az legjobb tsundere szereplő van benne, romantikus történet, kötelező!)
    Usagi Drop (eszméletlen aranyos slice-of-life, hirtelen-apuka és egy elárvult 6 éves kislány története, remekmű!)

    A címeknek nézz utána itt. A legtöbbnek több évada van és néhánynak rengeteg a mellékszála (pl. To Aru Majutsu no Index). Ezekkel el leszel egy darabig.

    [ Szerkesztve ]

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák