Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Totheground #10237 üzenetére

    Madoka-ban egyenest ijesztő volt (külön nem is tetszett), de az összhatás miatt nekem is bejött. :DDD

    Tegnap néztem meg egy kifejezetten művészi alkotást. Mind Game. Hát, ezt is emésztgetnem kell még egy kicsit, meg az utolsó 5-10 percet újranézni. :DDD De azt tudom mondani, hogy nem volt rossz... Tényleg nem. Majd egy újabb óriás összefoglalóban talán (!) bővebben is írok róla. (Erre is rá kéne már szánnom magam, gyűlnek a címek...)

    #Ijk: +1. :DDD

    (#10240) viktor900: Na látod, ezt nem gondoltam volna az ef-ről alkotott véleményed után. O_o Vagy művészi kivitelezés alatt azokat érted, amikor
    SPOILER
                                                                                           Fél részen keresztül telefonüzeneteket mondtak föl, "Miért..."-eket kérdezgettek, stb... olykor talán tényleg kicsit sokat vívódtak érzelmileg, főleg Kuze, de még mindig nem Shinji (NGE).

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák