Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aswyx

    csendes tag

    válasz sisi22 #34512 üzenetére

    Hat, 3.7% a mostanihoz kepest eleg magas, szoval attol fugg mihez viszonyitod :)

    ERC altalaban 1-5% kozott van, a 4-5%osak altaban csokkennek ahogy kozeledsz a vegehez. De minden deal kulonbozo, el kell olvasni.

    es akkor a BoE-nek is kell
    Elvileg igen, gyakorlatilag az 1.66% 10 eves az a legjobb 10 eves fix ami valaha volt (ezert is volt a hirekben tegnap), annak ellenere, hogy decemberben is emelt kamatot a BoE.

    Nehezen ertem, hogy mi folyik a mortgage kamatokkal, mondjak, hogy akkora a verseny, hogy muszaj alacsonyan tartani a kamatot. Es hogy annyi penzt pumpaltak a gazdasagba, hogy a bankok nem tudjak mit csinaljanak vele.

    Mashol arrol beszelnek, hogy a bankok tudjak, jon a 7 szuk esztendo, ezert igyekeznek annyi mortgaget kihelyezni amit lehet, mert amogott legalabb van valos ertek - az ingatlan - ami majd jol jon amikor mindenki megy csodbe.

    De leginkabb ugy erzem, hogy egyik nap kartyat vetnek, masnap tealevelet olvasnak, harmadnap meg kristalygombbol nezik ki, hogy mi lesz a jo kamat ma.

    [ Szerkesztve ]

    Én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!?

Új hozzászólás Aktív témák