Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Yszapos #35943 üzenetére

    COD Mobilban most nagyon rámentek az eventekre, rengeteg van jó nyereményekért. Plusz most 1 millió dolláros online tournament is indult, de már az első kvalifikációs fázis elment, most fut a második. Ha viszont esports szerűen akarsz vele játszani, akkor rengeteg időt kell rááldozni és megtanulni 4 ujjal játszani, mert anélkül kicsinálnak a toplista tetején, kb olyan szinten játszanak fent, mint egy top kontroller játékos, vagy átlag feletti egér+bill játékos.

    Amivel én most játszok eléggé hosszú távon az a Hempires. Folyamatosan futnak event-szerű 'Task'-ok 8 órás periódusokban, amiben ha jó helyezést érsz el, prémium fizetőeszközt lehet vele farmolni, és ahogy haladsz előre a játékban többet is tudsz egyszerre csinálni, folyamatos prémium currency forrásként (3 task top 5% helyezés esetén 700 forintnyi fizetőeszköznek felel meg és szerintem könnyen teljesíthető). De eddig nem éreztem hogy kötelező a gyémánt a fejlődéshez, a legjobb költési forma a plusz slotok vásárlása a saját boltodban, az NPC marketben és különböző gyártó épületekben, hogy egyszerre több mindent tudj csinálni.

    Ezen kívül vannak eventek párnaponta, amiben egy saját strain fejlesztése a cél minél magasabb szintre, és ha első helyezést érsz el akkor a többi játékos is kap olyan feladatokat, hogy a te palántád ültessék. Ezekért jár a legtöbb jutalom, de nuku prémium fizetőeszköz.

    Emellett az egész játék úgy van kialakítva hogy hosszú távon le tudja foglalni az embert, a városrész kitakarítása és szépítése a fő cél, ami a net worth-öt növeli (eszerint vannak rankolva a játékosok).

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák