Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris Kiki

    senior tag

    válasz Phülöp #35816 üzenetére

    Ezt az asszony mondta? :DDD

    Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Phülöp #35816 üzenetére

    "Jó játék", mint fogalom szubjektív. Szerintem a Fortnite nem jó játék, de elismerem, hogy szép munka ez a port. Kb. 1:1-ben olyan élményben részesül a játékos, mint bármelyik másik platformon.

    Kontrának felhozom a PUBG Mobile és COD Mobile-t. Mindkettő egy olcsó kínai munkaerő által gyártatott bughalmaz, szervereik a múlt évszázadból ragadt dízellel hajtott gépekből áll. Ahol a legtöbbet takarítanak meg tárhelyben, azok a hangfájlok mennyisége és minősége, szörnyű mindkét játékban a sound design. Emellett agyon vannak tömörítve a textúrák helymegtakarítás végett, ami a játék kinézetének rovására megy (többet kell dolgoznia a hardvernek a map bejárása közben, mert folyamatosan kicsomagolja a textúrákat, ami miatt rövidebb effektív látótávot és nagyon alacsony minőségű LOD modelleket kell használniuk).

    Ha nem lenne méretbeli korlátozás, jobb lehetne a játékok kinézete (minimális textúra tömörítéssel nagyobb látótáv szebb távoli modellekkel - COD Mobile esetén BR-ról beszélek, MP jól néz ki úgy ahogy van) és sokkal jobb lehetne a hangrendszer, hogy ne gagyi hatást keltsen a játék. Emellett a UI-t is sokkal szebben megcsinálhatnák (azért néz ki olyan fapadosan, mert ezzel is sok helyet takarítanak meg).

    Nem azt mondom, hogy ezek rossz játékok, mindkettővel többet játszottam a kelleténél, de bizony a tárhelybeli korlátozások miatt nagyon távol állunk még egy PC/konzol élménytől. Örülnék, ha legalább opcionális lenne a jobb minőségű hang/minimálisan tömörített textúra csomag, hogy akiknek van bőven tárhelyük, legalább konzol minőségű játékélményben legyen részük. Nekem speciel 80 gb szabad helyem van kb állandóan, simán adnék ilyen típusú játékoknak 10 gigát.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák