Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Rigormortiis #35554 üzenetére

    7DS-t tegnap letöltöttem mert láttam egy reklámban és eszméletlenül jól nézett ki, itt is mindenki dícséri, úgyhogy rossz nem lehet.

    Asphalt 9-et szerintem gyorsan felejtsd el, havi fizetést ha nem költöd el benne, akkor semerre se fogsz jutni... Én most tervezem megvenni a Grid-et, mert végre nem kell sajnálnom rá a pénzt, legjobban várt játékom volt tavaly androidra. Nem tudom, hogy egy autós szimulátort hogy lehet leváltani arra, ami az Asphalt 9, ne haragudj :DD

    COD: Mobile most nekem is parkolóvágányon van valamilyen szinten a szerverhibák miatt. Wiresharkkal csekkoltam, a tickrate 30 körül lehet valahol, 5-40 között ingadozik folyamatosan a küldött-fogadott packetek száma :W A béta viszont már elérhető a következő update-hez és úgy tűnik a videók alapján, hogy javítottak rajta, úgyhogy majd az új seasonnel visszajövök rendesen grindolni :D

    Most egy jó kis idle játékot találtam amivel elvagyok, az Idle Pocket Crafter. Eleinte nem is idle, valószínűleg ez fogott meg benne, arra jó, hogy naponta pár percet nyomkodjam.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák