Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • segevus

    csendes tag

    válasz zoli669 #5564 üzenetére

    Szia nekem is hasonló fejegységem van, én is próbálom alakítgatni.
    Nálad elég nagy zavar van! Rosszul állsz hozzá, hogy az Androidot kezded tesztelni.
    Az IGO-t ne várd hogy működjön, az eléggé telefon specifikus, a google maps, vagy a Waze teljesen megfelelő és ingyenes. Ezek működőképesek, és telepíthetőek!
    A Bluetooth és a wifi csatlakozás szerintem megoldható. Fontos, hogy először kapcsold be a fejegységet, majd a telódon a bluetoothot és a wifi kapcsolatmegosztást. Fontos: a mobil hotspot-ot kapcsold, ne a bluetoth kapcsolatmegosztást. Lényeges ennél, hogy a 2,4 GHz-es sáv legyen kiválasztva, illetve csak egy kapcsolat legyen elmentve. Természetesen a jelszavak legyenek elmentve, és a kapcsolódás is engedélyezve legyen, mindkét eszközön, úgy gondolom ez evidens.
    Az android autót az felejts el, hiszen erre nincs szükség, nem csatlakozol vele semmihez, akkor minek! A spotifit nem próbáltam.
    Az Android frissítést is felejtsd el, maximum az MCU-t érdemes frissíteni, ez a hardver alapján ad a beépített alkalmazásoknak plusz szolgáltatást. No ilyet még nem találtam, de ezt a beszerelésnél tanácsolták.

Új hozzászólás Aktív témák