Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    Na srácok...dvd 3.0 tanulság képpen
    Szal bementem az MM-be, leraktam a pultra és kértem cserét. A hölgy hívni akart vkit a pulthoz az osztályról, de nem volt senki ott éppen(később kiderült kár), így szó nélkül megírta a cserepapírt. Új gép kihoz, bódottság jövök haza, összerak és láss csodát........megint nincs kép. :Y Tegnap este fényképezőt rádugtam tv ok. Fszom mondom átmentem a másik szobába és kicseréltem az ottanival(szintén ugyan ez a philips) és...és minden flottul megy! :Y Wtf??? Ok visszaviszem...megint semmi. Most a másik szobai hdmi kábelt vittem át az új lejátszóhoz és......minden megy flottul! :Y Wtf??? Ok vmi van a hdmi kábellel, de tegnap egy másik hdmi is ugyan ezt a hibát produkálta! Akko mi van? Ok, tecsoba elszalad, hama hdmi kábel leakaszt, de vmi gyanum volt mert először az olcsóbb high speed hdmi kábel került a kezembe és ismerős volt a csatlakozófej. Asszony felhív és kérdezem, mi van a régi kábelen? Hama high speed hdmi.......na b+! Ekkor levettem egy dobozos hama hdmi kábelt(high speed+ethernet). Izgulva irány haza, mert 3x-os áron volt. Összedug és.......b+ minden megy flottul! Azt a qva hárklis mindenit a kis lejátszónak, csak a drága kábelt fogadja el!
    Konklúzió: az elsőnek sem volt baja, érdemes tényleg mindent mindennel összevetni hiba esetén. Ha jött volna vki a pulthoz az MM-ben, akkor lehet hamarabb kiderül a turpisság.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák