Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz nggabi #1084 üzenetére

    Dehogynem! Pl. Te biztosan (meg anyám főnöke: sokáig az alkalmazottakkal vetette fel magának ha hívták, tárcsázni meg még talán azóta se tud, de attól függetlenül mindig a legújabb ájfónja van, me' a fia azt mondta, az kell egy igazgatónak, meg azzal mindent lehet :DDD Nem vicc, kb. szó szerint semmit nem csinál vele, csak beszél.)

    (#1086) nggabi:
    Tévedés, én már rég nem vagyok semmilyen bzi, kigyógyultam (de telefonbzi meg sose nem is voltam, az az öcsém volt pár évig). :K Full normális, hetero típus vagyok. Semmi bzulás. :DDD :))

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • klepto

    addikt

    válasz nggabi #1084 üzenetére

    Bárcsak 20K lett volna, de 54K volt (mínusz némi törzsvevői kedvezmény, így megállt 49K-nál a pénztáros ujjacskája) 2 év előfizuval :F
    Az tuti, hogy egy 20K-s ZTE-vel sem szívtam volna többet, sőt... :B
    A páromnak egy Samsung Galaxy Minije van, ő kedvezményekkel együtt 14K-ért vette 2 év hűséggel, és annyival nem jobb a HTC, hogy 3x annyit kérjenek érte (a gorilla glass meg épp olyan karcos, ha nem karcosabb már most, kb. 3/4 évesen, mint a tégi telefonom 2 évesen).
    Nagy tanuló pénz volt, és legközelebb nem követem el még egyszer ezt a hibát :U
    Egyébként a drágább telefonokat meg nem is nézegettem igazán, nem szívesen adnék ki 100+K-t, vagyis egy laptop árát nem költeném el egy mobilra, bár az iPhone azért még az álmaim között szerepel :B
    Egy kérdés még: ha mondjuk Samsung Galaxyt vettem volna, amibe jóval nagyobb belső tárhely van, ott az egészet belső memóriaként kezeli a telefon, vagy ilyen készülékeknél is van egy pici elkülönített rész az appok futtatására ami szintén hamar elfogyhat?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák