Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deathfolk

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lehet nem jó helyre írok, már több helyre is írtam de eddig sehol nem kaptam választ!
    Nem értek az androidhoz, 5éve iphonom van, de ennyi idő bőven elég volt hogy megutáljam! Így mos szeretnék androidos telot venni, 1 kis ideig évekkel ezelőtt volt 1 androidos tabletem 2.3-as! De hamar eladtam, viszont emlékszem hogy nem tudtam SD kártyára telepíteni, csak utólag áthelyezni, havernak ekkor volt valami androidos telója és ő pont ezért szidta hogy hamar megtelik a belső tárhely és hiába lehet bele sd-t rakni az semmit se ér mert nem lehet rá telepíteni, és sok cuccot azért nem tudott felrakni mert nem volt helye. A kérdésem az lenne hogy most 4.2-es rendszeren ez már megoldott? Szóval ha le akarok valamit tölteni play áruházból, vagy sd-re másolt fájlból telepíteni, akkor választhatom hogy kapásból sd-re települjön? Vagy még mindig előbb a belső tárhelyre megy és aztán lehet utólag áthelyezni külsőre? Most konkrétan nagyobb játékokra gondolok. Amit kinéztem telot az csak 4GB-os ami nem túl sok, rendszer és gyári progik mellet gondolom jó ha 2,5-3Gb ami használható. Ha még mindig nem lehet sd-re telepíteni akkor ide hogy rakok fel ennél nagyobb játékokat, meg pl 6gb-os navit? Ja és a kamera felvétele menthető-e kapásból sd-re, mert Ful hd felvétellel az a 3gb hamar megtelne.
    Elnézést a noob kérdésért!

Új hozzászólás Aktív témák