Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    No akkor , mivel végre eldöntöttem h mit veszek (újra), ezért végig zongoráztam a valutákat, napiarfolyam.hu és számológéppel játszottam, mert a chrome-s currency converter nem ismeri az összes valutát..

    Hosszas számolgatások után, GBP-ben tűnt a legolcsóbbnak.
    GBP: 123,15 --->52,938.62 ft
    USD: 187,21--->54,850.55 ft.

    Volt 30.80 usd-nyi pontom, amit természetesen beváltottam... plusz rájött 6.40 usd szállítási költség... ezeket fontban mutatta, de már csak mint usd látom, közben meg nem csináltam képeket, nem gondoltam h majd csak usd-ben lehet majd látni. :U

    Nos tehát, végeredményben 46.942 ft-ról kaptam sms-t.... bár gyenge vagyok a számokban, de akárhogy is számolom ez $162.81 $, ami megegyezik azzal az összeggel mintha usdben fizettem volna.

    Szaal, nem tudom... mint mondtam ez számomra továbbra is a szellem, kobold, yeti, nekem 30 cm + német sisak kategória...

    Egyébként remélem most végre jól döntöttem....
    Ulefone Be touch 2-t volt elötte, de 3 nap után inkább eladtam... rohadt nagy volt, incuri aksival, számításaim szerint olyan 2300-as valós volt, laggolós sw-rel, iszonyat lassú kamerával, és 50%-os ujjlenyomat olvasóval... vagy beismerte vagy nem, pedig elöször 2 majd a végén már 5x vittem be a jobbos hüvelykujjam....

    Bár ennek sem valami nagy az aksija, de a geekbencses és yutubeos videók alapján valós a battery és jól optimalizált a sw, nem mellesleg kisebb és nekem jobban is tetszik.

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák