Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spgabor

    aktív tag

    válasz Beni2360 #54966 üzenetére

    Szia!

    Tegnap nem voltam otthon, így nem tudtam megnézni, amit írtál. Ma ellenőrzöm majd. Viszont akkor ha rendbe rakom a címet, ha esetleg baj van vele, akkor mind a két boxon megjavul médiatár frissítést követően. Ez lenne az egyszerűbb. Ha manuálisan kell felvenni, akkor viszont mind a kettő helyen meg kell csinálni sajnos. Hogy tudom minimalizálni a kimaradt filmek mennyiségét? Letöltéskor nem szoktam variálni, egyből megy a film mappába a mappa és a tartalma is változás nélkül.

    Miközben ezt írom, egy korábbi megválaszolatlan kérdés jutott eszembe. Van pár olyan film, aminek a sample-ja minta.mkv-ra van nevezve. Ezeket a boxok mindig felveszik egy, most eszembe nem jutó C kezdőbetűs filmként. Eddig jbb megoldás hiányában meg sziktam keresni ezeket és kezzel törlöm, majd médiatárat tisztítok. Mindegyik minta.mkv fő mappától függetlenul mindig ugyan azokkal az adatokkal jelenik meg. Nem lehet valahogy beállítani a médiatárat, hogy ezt a filenevet ne kezelje külön filmként? Vagy kivételnek beállítani, hogy ne is nézze, főleg, hogy ugyan azt a hülyeséget találja az összeshez. Vagy bármilyen más megoldás?

    Üdv:
    spgabor

  • spgabor

    aktív tag

    válasz Beni2360 #54966 üzenetére

    Szia!

    Fura módon most bekapcsoltam újra a boxot, amelyiket ki szoktam nyomni. Most már csak 106 filmet látok... Pár napja, amikor írtam a postot, 165-öt megtalált. Ezt sem értem, hogy közben hova tűntek. A NAS folyamatosan ment eddig, a boxon akkor néztem egy filmet és kikapcsoltam.
    A filmek video mappában megtakintést, ahogy javasoltam, most megnéztem. Direkt olyan film esetében is, ami pár napja bent volt a listában. Ezeknél nincs információ. Ami bent van a médiatárban, ott megjelenik hiba nélkül. Hogy tudom felvenni manuálisan? Bár az jobban bosszant, hogy magától eltűnik. Próbaképp törlöm a watchdogot- hátha mégis az csinál valami hülyeséget.

    Minta.mkv-vel kapcsolatban, akkor lehet első körben mindig törlöm a samplet. Úgyse nézegetem soha. Átnevezni az általatok írt seed probléma miatt sem akarom. Aztán ha lesz kedvem, akkor megnézem az advancedsettings.xml-t.

Új hozzászólás Aktív témák