Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz junkpod #31107 üzenetére

    A tv tökéletesen be van állítva, hosszú évek óta így üzemel, jelenleg is rá van kötve egy htpc (másik hdmi-n), és ott rendben vannak a színek, fényerő, minden.
    Csak itt van gond. És emiatt csak akkor állítanám el, ha a különböző bemenetekhez, különböző beállításokat lehet adni. Különben mindenhol máshol lenne rossz!
    Amúgy fura, hogy ez a hiba csak nálam van, más még nem futott bele?
    Most meglestem,
    Kodiban lehet állítani a fényerőt, így ez elvileg megoldódik. Be kell majd lőni pontosan.
    Ettől függetlenül is egyszerűbb lenne a színtér funkció :DD

    (#31102) Pelican
    Azért, mert neked nincs rá igényed és nem is érted, attól még igény van rá, és eleve rendesen kellene működjön a funkció, úgy lenne normális.

    (#31112) tobias40
    Pontosan. Eddig is használtam a funkciót, gondoltam itt is alap. Nagyjából 2000 óta használok kodit (akkor még xbmc volt), akkor még pc-n híre sem volt, xbox classic-on toltam. Azóta használom kisebb nagyobb megszakításokkal.
    Lehet, hogy meg fog oldódni itt X96 alatt sok dolog, ha lesz rá egy napom (ami nincsen), de egyelőre azért vannak bajok. SD anyagot írtátok korábban, hogy gyengus, ami tény. És elég sok SD filmet, sorozatot nézünk, így máris kissé kapufa.
    Ezt is alapnak venném.

    Kérdés, hogyan tudok LE alól átlépni andoridba, majd onnan vissza? Gondoltam kicsit meglesem, hogyan működik a droidos kodi.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák