Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz blakey #18796 üzenetére

    kértyéd - kártyád :)

    (#18797) Heisenberg
    Egy próbát megér, ha nem tetszik akkor kártyát cserélsz. Amúgy már én is kezdem únni a sok frissítést, persze jó értelemben, lehet, hogy most már inkább hagyom úgy ahogy van és ritkábban frissítek, tulajdonképpen nincs semmi gondom, de ha már új akkor a KII Pro LE8 fejlesztésénél áttörést értek el a röcögéseket illetően, úgy néz ki, hogy már a múlté és ha kszaq "buidjeiben" is jó akkor be is teszi, meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • interstate76

    addikt

    válasz blakey #18796 üzenetére

    Engem teljesen hidegen hagy ez a tesztfájlokkal és az új LE buildekkel való folyamatos bíbelődés, de azért olvasgatom a topikot, amikor időm engedi. 2 dolog nem világos a számomra (a másodikat már más is pedzegette):

    1. Most akkor a keverék buildben bennemaradt a 8-as LE-ből az a hiba, hogy van a filmek/videók végén egy 1 mp-es fagyás, vagy sem? Először azt írod, hogy "Az LE8-ban a filmek végén van 1 másodperces kép fagyás na ez LE7 alatt nincs és ebben a keverékben sincs, tehát azért mégsem lett átpakolva minden rossz az LE 8-ból", rögtön utána meg azt, hogy "és ahogy írtam, a 4 videó ami az elmúlt napokban "terjengett" az hibátlan, a Panasonic Barcas videó elején sincs az a 2 röccenés ami LE8 alatt volt és a Taiwanos videó sokkal jobb, gyakorlatilag hibátlan, a másik kettő ua. kivéve, hogy a végén 1 másodperces képfagyás van, de ez LE8 "betegség"".

    2. Korábban az volt a sztenderd vélemény a kszaq-féle LE buildek képminőségével kapcsolatban, hogy a nyers valóságot adják vissza, mindenféle belenyúlás nélkül, tehát megfelelő anyagokkal etetve gyakorlatilag etalonszámba mennek. Itt-ott, bizonyos tájlok esetén van néha röccenés, de a képminőség az gyakorlatilag nem is kritizálható. Most meg folyamatosan az megy, hogy az LE8-nak mennyivel szebb a képe. Mitől? Ill. mi a szép? Ami most sokkal jobb, az korábban miért nem került említésre sokkal rosszabbként? Nem kekeckedek, csak nem értem ezt a nagy hallelúját a 8-as LE képminőségét illetően.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák