Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Lifeforce #1196 üzenetére

    Biztos, hogy nem mindegy, vagy nem ment mindent. Én Titanium Backup pro -t használok. De az alkalmazások egyedi mentéseit ez sem tudja menteni. Próbálom ezeket az Android/data mappába egységesíteni, mert sok alkalmazás eleve ott tárol. De mindíg lemarad pár tétel, amiknek utána kell mászni. Most pl. Az MXplayer némult el, mert balga módon, nem tettem át a custom kodekpakkot és persze a download mappa odalett a frissítésnél. A telómon a Whatsapp beszégetéseim vesztek oda, mert azok is külön helyre kerülnek. Óriiási hibának tartom, hogy a Google ezt nem tette minden alkalmazás számára egységesen kötelezővé, méghozzá meghatározott könyvtárba. A Whatsapp, vagy a Dolphin a mnt/sdcard -ra teszi a saját mentéseit, az Elixír, E-Robot, Apex és még jópár pedig a /mnt/sdcard/Android/data -ba. Backup program legyen a talpán, amelyik ezeket össze tudja csipegetni. Ráadásul még ez is kevés, mert hiába mentem az asztal kinézetét, ha nem azonos útvonalra kerülnek vissza az egyedi ikonok. A letöltésvezérlőnek is hiába mentem a beállításait, ha a külsőSD letöltési könyvtárként kijelölt útvonala a másik romon nem érvényes.

    Ezért is szeretném elhagyni ezt a tesztromot, mielőtt nagyon belaknám.
    Melyik Bob romot javaslod? Este megyek melózni, most nem nagyon van időm átnyálazni a lehetőségeket.

Új hozzászólás Aktív témák