Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imre921

    tag

    A tesztekre hagyatkozni pusztán nagy lutri. A valóságban pedig egyszerűen valahogy jobban szeretnek a fejlesztők nVidia-ra optimalizálni(khmm..oké, -Hitman meg 1-2 kivétel, meg hát ha bőrönddel járkálnak a fejlesztőstúdiókhoz akkor khmm...na), illetőleg az Intel/Nvidia kombó is egyszerűen ajánlottabb gamingre.
    Nem, nem vagyok fanboy, kicsit öreg vagyok már ilyen demagóg dolgokhoz. Meg természetesen a Ryzen is nagyon jó lett, illetve az AMD kártyákkal sem lesz semmi baja senkinek játékok alatt,(már ha tudják pl hogy az rx480 nem 1080-as, hanem kb 1060szint a valóságban hiába lenne képes többre a felépítése miatt) főleg hogy mindkét oldalról foghat ki az ember hibás cuccot.

    Én azt szeretném ha most a Ryzen után vga fronton is összekapnák magukat kicsit, mert kell az erős árverseny a barátságosabb árakért mindkét oldalról. Alapvetően én Intel/Nvidia párti voltam mindig is(és ez nem fanboyság, mert elismerem, és követem a másik oldalt is, akik látszólag kevesebb büdzsével gazdálkodnak)de borzasztó drágák sajnos Magyar zsebnek a komolyabb cuccaik, a kereskedők(pláne a kiskerek-nem szakad le a pofájukról a bőr és köpnek fel meg állnak alá -.-")meg még rá is tesznek erre egy lapáttal.

    ez az én véleményem, de azt gondolom most a dx 12 hajnalán hogy továbbra sem áll meg a fejlődés, csökkenteni kéne az árakat. És ebben nagy szerepe lehet az AMD-nek, ami végett drukkolok is nekik :)

Új hozzászólás Aktív témák