Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • A gépház modding sötét oldala.

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban? Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Televan74 #12724 üzenetére

    Persze ezt tudom, linkeltem korábban tesztet is erről... csak írta valaki Cons-ba, hogy "nem látják" a játékok/Benchmarkok a 8 GB ramot...de ez hülyeség lehet szerintem. Bár lehet néhány kicsit régebbi játéknak gondja lehet vele, de azok meg szerintem eleve nem mennek 4 GB fölé...

    Amúgy Tonga Pro-ra kb ezt jósoltam én is, úgylátszik bejön: An R9 380X with a 384bit interface, 2048 SPs and a clock speed north of 1000Mhz will hold its own at $249. Especially considering that it can address the huge $130 market gap that exists between the GTX 970/R9 390 and the GTX 960/R9 380.

    390 és 380 közé jön... Máig nem értem, hogy miért nem tudtak Tongából építeni egy Hawaii spec csipet... Vagy lehet az majd a kis Fury lesz jóval később, mikor kiszórták a rebrandot.

Új hozzászólás Aktív témák