Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Cathulhu #11445 üzenetére

    Vicces, hogy mindenki előbb tekeri el a hátsó zárat aztán kiesik a procit tartó "korong"... lol.

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz Cathulhu #11445 üzenetére

    Az intelre a komoly emberek már ki vannak akadva. Csak a játékosok .......... aazért a néhány fps-ért. Mondjuk, hogy odavannak érte, meg vissza. Én koomolyan nem értem, hogy ha egy 1600X 250 USD-be kerül, 6 mag 12 szálas, és egy 7700K 250 USD-be, ami 4 mag 8 szálas, akkor mit kell ezen gondolkodni? Ja, hogy az intel Ht-vel 7%-kal jobb, mint az AMD SMT-vel? Bár azonos órajelen ez már nem biztos, hogy igaz. A Kaby Lake jobban tuningolható. Főleg delidelés után. ;) Ez egy vicc. delidelni kell egy 350 USD-s CPU-t. Ne már! Amúgy bármilyen CPU-nál gáz ez. Reakció: Ne tuningold a CPU-t. Na de azért fizetett a vevő, hogy szorzólock-osat kapjon. És van, aki ezek után még mindig kitart a kékek mellett. Istenem!!! Kicsit úgy érzem magam, mint a politikában, amikor tényadatokra hivatkozom, és erre jönnek az emberek az érzelmi felindulásaikkal. (Ismét erősödött a Forint, ami az új alkatrészeket vásárlóknak jó hír. A használt piacon kevésbé, és a multiknak is kevésbé, már ha most váltanak pénzt a fizetésekhez. ;) )

    Vmit ki kéne találni.

    A Coffee Lake-re kíváncsi leszek. Ha az i3 tényleg 4C/8T-s lesz, az azt jelenti, hogy a mostani i7-ek 3 hónap múlva semmit nem fognak érni. És visszamenőleg az 1. generációig olyan értékvesztés lesz, amit a használt piac soha nem fog kiheverni. Ha 4 magos lesz, akkor meg az i5-ök buknak rengeteget, és az i7-ek, mert azok meg 6/12-esek lesznek ugyanazért a pénzért. Ha jól látom, akkor ez lesz az utolsó csepp a pohárban azoknak, akik most intelt vesznek. Szerintem ezt nehezen fogják kiheverni. Kérdés, mi lesz a 7350K-val? Pnetium G4750K lesz belőle? vagy micsoda? ;) Jó, hogy jött a Ryzen, mert e nélkül úgy hatlunk volna meg, hogy 4 mag/8szálas processzor lett volna a maximum Mainstream vonalon. Többek között ezért is érdemes AMD-t venni. Kihajtja a versenyt. ;)

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák