Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Nos hát.., shemmi jó hírrel nem szolgálhatok! :(

    Lement a proper takarítás, MSI AB korábbi bétája illetve Crimson Relive is (tudom is én már melyik verzió volt ez.., pár hónapja "használtam"), legfrissebb DDU-val megtoldva csökkentett módban.

    17.7.2 fel, őszintén szólva pár pozitív meglepetéssel.
    Ott kezdődött ezek sora h immáron nem def beállítás h magától keressen frissítéseket (há' hiába, a jó bor is az idővel nemesedik.. :DDD), illetve a belekerült pár korábbi beállítási lehetőség amit utoljára a Catalystok idejében láthattunk, ráadásul értelmes helyre! Wow..

    Na mindegy, szóval optimista voltam.
    Korábban linkelt új MSI AB béta fel, restart, simi-simi, még csukott szemmel szugeráltam is kicsit a vasat, áramoltattam a pozitív energiákat, kart-karba öltve váltunk eggyé az univerzummal, mi lettünk a labda és tudtuk azt is hogy nincs kanál..! :D

    Na hát ez shem volt elég.., feszt adni lehet ám de alulfeszre ugyan úgy fejre áll mint a jancsiszög.
    Eléggé a bögyömben van már a téma szóval a debuggal csak igen rövid ideig voltam hajlandó foglalkozni. Wattmanban Auto-ról átraktam Manual-ra a vezérlést, MSI AB-ben a supportot Extended MSI-ről 3rd partyra és ehhez hasonló csiki-csukik hosszú sora, majd úgy a 8-10. alulfesz & Apply --> instakakukk után meguntam a dolgot.

    Pontosan ugyan az történik egyébként mint korábban, kvázi ha valamilyen módon fullon van járatva a memória/vRam órajel, példának okáért több kijelzővel vagy mint esetemben egy CRU-val létrehozott custom felbontás/80Hz "kijelző OC"-val akkor nincs probléma, beveszi az alulfeszt is. :U

    A states hikomatot most nem csináltam meg de erős a gyanúm h úgy is "működik".

    A dolgot végérvényesen meguntam, az ír magját is kiírtottam a 17.7.2-nek és ment vissza ismét a Crimson 16.11.5.
    Az AB-ból maradt fent a korábban linkelt legújabb, tökéletesen müködik minden úgy ahogy annak kell/kéne.
    Alulfesz/túlfesz is pipa, van unoffical OC aka PT/PP oFF, ismét zongorázni tudok a kártyán. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák