Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    Sziasztok,
    Mindig is Asus párti voltam, most is egy Asus R280X Matrix Platinum van a gépembe, már a megjelenése óta. A kártya teljesítményével nincs is gondom, csak 2 natív HDMI kéne nekem, egy a FHD 27" IPS monitorhoz, egy a 4K 55" UHD tévéhez, ezen a kártyámon egy sincsen, a monitor DVI-D -> HDMI gyári adapterrel megy, a TV viszont utólag vásárolt DP - > HDMI adapterről, meg aktív kábellel, és hát rengeteg a probléma, föleg 4K felbontáson 10 ből egyszer ad képet, FHD-n mondjuk 10-ből 5x. A jó akkor minden jó, 4K és FHD 60hz, ha rossza akkor minden elmászik, képszélek, felbontás, ikonok, néha még a monitor sem ébred fel alvásból a TV kb soha stb...

    Gondoltam váltok a 2 natív HDMI port miatt. Asus STRIX 480X nem nyerte el a tetszésemet, és egy külföldi webshopban most olcsóbb a RX 480 8G Nitro+ mint a 470 Nitro+

    [link] olyan 90e környéke átszámolva, még az Asus ~ 115. Útóljára a 9600 XT-m volt Sapphire, de most szerintem megint azt veszek. Jobban átgondoltnak tűnik a csomag amit adnak.

    Szívesen fogadok véleményeket, észrevételeket, de nekem úgy tűnik hogy ez az RX 480 8G Nitro+ most verhetetlen ajánlat. a 4 G-s pedig ~73 e :Y

Új hozzászólás Aktív témák