Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.
    Úgy döntöttem, hogy jövőre visszatérek a Vörös Csapatba, amit pár éve elhagytam ugyan, viszont azelőtt sokáig AMD VGA volt a gépemben. A képen látható levelet 2009-ben kaptam, nem sokkal azután, hogy beregisztráltam az AMD oldalára a Sapphire Dual-X Radeon R9 280X-et, amit utána egy MSI Radeon HD 4890, majd egy Sapphire Vapor-X HD 6870, végül egy Sapphire HD 7870 GHz Edition követett.

    2015-ben váltottam nVidia-ra, egy GTX 980, majd a jelenlegi 1080Ti-vel, és most végre ismét AMD VGA-t tervezek venni, ha minden sikerül. Még nem tudom, melyiket, én szeretnék legalább egy RX 6800XT-t, valószínűleg Sapphire lesz, mert AMD oldalon ez a márka vált be eddig nekem legjobban, de ha nem jön össze, elég lesz a sima 6800 is.

    Mondom, beköszönök, elnézést, ha OFF-nak számít, de megmondom őszintén, már nagyon vártam, hogy újra AMD VGA-t vehessek, így a Ryzen 7 mellett egy Radeon sokkal szebben fog mutatni, nem? :P

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák