Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Chaser #13142 üzenetére

    TUF és STRIX azonos ventivel van szerelve! a STIX-nek nagyobb a bordája ezért(is) hűt jobban.

    Nirto széria sajnos a 6xxx-eken gyalázatos, már nem az a minőség amit 5xxx-ig megszoktunk!

    6600XT és 6800XT-m volt nitro-ból mind2 kártya pille könnyű! amúgy nem csak azon múlik hogy mennyire nehéz egy adott VGA hűtése, mert pl EVGA és Giga is nehéz mégis szar hűtésük van!

    6600XT devil sem rossz, de nem sokkal jobb mint a nitro pedig ránézésre jobbnak látszódik!

    állítólag a DEVIL 6900XT nek van a legjobb hűtése a 6900as szériában, hát nem ájultam el tőle ezért is ment rá a FC-blokk, ezzel az erővel vehettem volna olcsóbban ref 6900XT-t, de reménykedtem hogy a DEVIL.en nem fog kelleni hűtést cserélni, de hát ő is nyaldosta a 100.fokot

    TUF 6800XT-nek viszont kellemes csalódás a hűtése, viszont ott is hiába a több mint 1,5.kilós VGA a ventik közel 3000.en tekertek!

    egy kis méretbeli viszonyok TUF 6800XTvs DEVIL 6900XT

    magasságban magasabb a TUF, vastagságra mindkettő 2,7.SLOT szóval a TUF nak nagyobb a bordája.

    És hidd el a STIX 3060Ti, az eddigi leg csendesebb kártyám(és 1,8.kiló ha már a súlyra buksz) már gyárilag is a performance bios-al is, 100% on 2200.RPM, a TUF on hiába ugyan ez a venti van ott 3200.on teker és 2500.nál már elviselhetetlenül hangos és gyári állapotban bizony feltekeri egészem 3000.fölé is.

    íme 30.perc metro exodus ee a TUF 6800XT-vel

    láthatod 3000.felett jár és ott már visít, és még így is GPU 82 HS 103

    De úgylátom te nemfogsz magadnak VGA-t találni mert kb mindegyikkel bajod van! :C

    Amúgy a Gaming X Trio sem a régi már, TUF simán lenyomja őt(halkabb és hűvösebb) és akkor hol a STRIX hozzá!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák