Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ityam

    senior tag

    Nemrég felraktam újra az XPt arra a winyóra/particióra ahol a 98 volt, de másik könyvtárba. Sajnos emlékeim ellenére így reszeltek a 98nak de most nem ez a problémám. Valamiért nem tetszik nekem az XPm. Most tesztelgetek vgakat és gyanús nekem hogy több teszt sem akar elindulni aminek el kéne mert el sem indul csak a szokásos hibajelentés küldéses üzenettel,
    Pl a GlQuake gef 6600 al is csak 640x480 ban hajlandó menni. 1024x768ban már indulásnál elhasal. Final fantasy XI wines benchmark is(a nem wines indítóval elindul.) Earth 2150 beállításoknál a 640x480ban még lefut a teszt de nagyobb felbontásba azt mondja hogy lehet nincs elég videó memória. De a 6600GTvel nem tartom hihető hibaüzenetnek.
    Kyro2vel pl a GlQuake 640X480 ban sem indult el. Geforcokkal is csak 640X480ban.
    Amíg csak a matrox g400 at meg kyro2t teszteltem addig rá tudtam fogni hogy biztos csak a szar driverek de geforcoknál már nehezebben tudom arra fogni. Még most radeonokat nem teszteltem de valahogy nem hiszem hogy azokon más lesz a helyzet.
    Van valakinek esetleg ötlete merre kezdjek el nézelődni?
    Dotnetből fentvan a 2.0, 3.0, 3.5. VC redistből 2008 és 2010. Van még valami szokásos cumó ami kellhet? windows updateről töltött le sokmindent amit lehetett. Esetleg van valami újabb DirectX ami felrakható és segíthet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák