Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csontraket

    tag

    válasz Habugi #51695 üzenetére

    MSI Afterburner + HWiNFO64 külön vannak a magok mutatva és ott azt mutatja hogy mindegyik megy normálisan! az összterhelésben mutatja hogy 50-70% között mozog a cpu. a GPU terhelés játék közben 80-95% között mozog. Nem kevertem össze a gpu kihasználtsággal régebben sem ugyan is azért is kelett húznom a procin mert anno alap órajelen nem hajtotta ki a vga-t. Proci limites volt, húzva 3,8Ghz-en pedig már kihajtotta rendesen és igen biztos hogy 100%-on ment a CPU mert néztem régebben is! Mivel csak DX közben lehet monitorozni az értékeket is egyértelműen az alatt futott a játék! Viszont mantle alatt is van drop de dx alatt még inkább. Ezért is gyanakszom a proci problémára. viszont régebben arra emlékszem hogy a vga is játék alatt 100-on ment most meg 80-95% között mozog..Be vannak kapcsolva a frissítések originen tehát naprakész a játék :/ Viszont nem csak bf hanem minden más játék alatt is monitoroztam és ugyan ilyen eredmények vannak majdnem Far Cry 4 alatt vagy COD AW alatt is! Bár lehet a gond a vga driverrel van most a legújabb ATI omega driver van fent de már az utóbbi 2 driver-nél is megvoltak az fps droppos problémák :( Lehet visszarakom a 13.12-es whql-t és megnézem mit produkál

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák