Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peten7575

    újonc

    válasz , #7041 üzenetére

    Az ALZA engem sajnos csúnyán átvágott. Vásároltam egy felbontott alaplapot 120000 Ft ért. Sajnos nem készítettem unboxing videót. Az összes m.2 hűtőborda hiányzott, beépítés után a processzort nem ismerte fel, el sem indult. Másik alaplapban teszteltem a RAM-ot és a processzort is működötek! Ebben az alaplapban nem. Jeleztem ALZA felé a reklamációt, visszaküldtem hosszas levelezésünk után elutasították a 14 napos elállási igényemet. Sajnos bebuktam ezt az összeget. Fogyasztóvédelemhez nem tudok fordulni mert nem tudom bizonyítani hiszen nem csináltam videót.

    Vigyázzatok az ALZA-val, legyetek résen!
    Minden esetben készítsetek videót az a biztos enni nem kér.
    Néhány pozitív tapasztalatom ugyan volt velük korábban, ez a legutóbbi hosszas levelezés velük megingatta a bizalmamat. Főleg hogy azt a választ kaptam hogy három napon belül jeleznem kellett volna hanem működik és hiányos amit én meg is tettem ezt el is ismerték telefonban de ennek ellenére többszöri kérésem az ügyem kivizsgálása ellenére elutasították.
    Ez is csak egy webáruház a többi mellett, jobb az óvatosság és a körültekintő hozzáállás.

    [ Szerkesztve ]

    -

Új hozzászólás Aktív témák