Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Apollyon #15582 üzenetére

    Semmi köze a két fajta nyomásnak egymáshoz. Az interjú teljesen más, mint utána a melóban bármi.

    Én is nagyon izgulós meg leblokkolós voltam még anno juniorként interjúkon, annak ellenére, hogy minden főnököm, minden alkalommal azt emelte ki, hogy nagyon szereti, milyen jól dolgozok nyomás alatt, amikor úgy van.
    Igaz, nekem a megoldás nem az lett, hogy beverek egy felest, hanem hogy rájöttem, hogy szarok rá. Azóta laza vagyok és sokkal jobban mennek az interjúk.
    Pia nekem nem volt opció, mert személyesen voltak az interjúk, nem akartam bűzölögni, de ha meg lett volna az opció, hogy skype interjú, biztos beverek előtte egy felest. Mindezt úgy, hogy amúgy annyira ritkán iszok, hogy még a pia is ránk szokott romlani, mert évekig nem fogy el. Márpedig mivel a kollega Ausztráliába interjúzik, elég valószínűnek tartom, hogy nem utazgat minden interjú miatt két napig, hanem valami videohívásos módszer van.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák